اطلاعیه

بیانیه پایانی پنجمین سمینار چالش های حرفه ای و علمی شنوایی شناسی
بهمن 4, 1398
اعتراض انجمن شنوایی شناسان ایران به تعرفه سال ۹۹
خرداد 18, 1399

بسمه تعالی

همکاران محترم شنوایی شناس

ضمن تشکر مجدد از همکاران محترمی که از راه های دور و نزدیک احساس مسئولیت کرده و در پنجمین سمینار چالش ها حضور به هم رسانیدند ، جهت تنویر افکار همکاران ذکر چند نکته ضروری است :

✅ از کلیه همکاران خصوصا اعضای هیئت مدیره محترم انجمن علمی شنوایی شناسی و حتی کلیه اعضای هیئت مدیره شعب استانی دعوت کتبی به عمل آمد ، اما بعضی با دلایل خود که حتما محترم است ترجیح دادند از دور نظاره گر باشند .

✅ آنچه به عنوان سخنرانی آزاد در بیانات سخنرانان محترم در هرموردی بیان شده ، موضع انجمن شنوایی شناسان ایران نیست و همچنانکه در سمینار بارها و بارها بیان شد ، مواضع شخصی سخنرانان است .

✅ از آنجاییکه تعریف شناسنامه استاندارد خدمات در کلیه مقاطع تحصیلی مبتنی بر سرفصل دروس ، بنا به اذعان اساتید حاضر در سمینار از ضروریات حضور در سیستم جامع سلامت کشور است و برای هر پیگیری قانونی در نظام درمانی وجود آن الزامی است و تعریف تعرفه ها به معنی تعریف شناسنامه استاندارد خدمات نیست ، که متاسفانه ده سال از دیگر رشته ها در این مورد عقب هستیم وتاکید و اصرار براین مورد که این از وظایف برد و سیستم دانشگاهی و انجمن علمی است به معنی تبعیض و یا تفکیک خدمات برای هر مقطع نیست و شنوایی شناس همان شنوایی شناس است چه کارشناس باشد ، چه کارشناس ارشد و چه دکتری .

همچنانکه شعار این سمینار «من شنوایی شناس هستم » و «شنوایی شناسی رادوست دارم »
بوده وخواهد بود، به آن افتخار می کنیم .

✅ برای برون رفت از مشکلات جاری ،هریک از حضار راه حل هایی ارایه کرده اند، از جمله” تاسیس اتحادیه” این نظرات باید با دقت کارشناسی شده و پیوست حقوقی داشته باشد و سپس در مجمع عمومی به رای همکاران اجرا شود و هرگز برای برداشتن ابرو چشم خودمان را در نخواهیم آورد .

✅ انجمن شنوایی شناسان همچنانکه اجازه نمی دهد به حدود ومرز های فعالیت قانونی خود تعرض شود ، به وظایف دیگر نهادهای قانونی شنوایی شناسی تعرض نکرده و تمام قد مدافع فعالیت آنان بوده ودر صدد بازیابی توان از دست رفته آنان برای هم افزایی درجامعه شنوایی شناسی کشور است، ودر این راه از هیچ کوششی فرو گذار نخواهدکرد .

✅ انجمن شنوایی شناسان با اعلام تقویم سالیانه جلسات هیئت مدیره آماده حضور کلیه همکاران و استماع نظرات ارزشمند آنان است .
لطفا نمایندگان خود را از نظرات خود محروم نفرمایید .

✅ جهت آگاهی بیشتر همکاران ، اساسنامه انجمن شنوایی شناسان ایران منتشر می گردد واعضای هییت مدیره موظف به اجرای بدون کم وکاست همه مواد آن است .

«روابط عمومی انجمن شنوایی شناسان ایران»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟