انتخابات داخلی هيئت مدیره انجمن
آذر 29, 1398
نحوه تاسیس دفاتر ارزیابی شنوایی
دی 1, 1398

اولين جلسه هيئت مديره انجمن شنوايي شناسان ايران بعد از انتخاب و تعیین هیئت رئیسه برگزار و به بررسی چالشهای صنفی موجود  جامعه شنوايي شناسي پرداخته شد.

ازجمله موضوعات مطرح در این جلسه، موضوع سمعک و مشکلات پیش آمده در این خصوص بود، موضوعی که  دغدغه بسیاری از همکاران، شرکتها،بیمه ها و بیماران میباشد.

در ادامه ضمن بررسی موشکافانه و همه جانبه موضوع، به راهکارهای برون رفت از این چالش پرداخته و تصمیمات مقتضی جهت پیگیری مشکلات با نهاد های مرتبط بعمل آمد.

 همچنین در این جلسه به تعامل سازنده با انجمن علمی شنوایی شناسی ایران تاکید ورزیده شد و مقرر گردید که ضمن تشکیل جلسات مشترک از تمامی ظرفیت موجود در جهت هم اندیشی و  رفع مشکلات، استفاده بهینه بعمل آید.

حضور پر رنگ و معنا دار اعضای هیئت مدیره انجمن شنوایی شناسان ایران در جلسه هم اندیشی که در روز پنجشنبه مورخه ۹۸/۹/۱۴   به میزبانی انجمن علمی شنوایی شناسی ایران برگزار میگردد، گواه بر این مدعاست.

بی شک میتوان باهمیاری ،همفکری و تلاش مجدانه  کلیه عزیزان شنوایی شناس اعم از انجمنها، شرکتها و تشکلهای مرتبط،  معضلات و چالشهای پیش رو را برداشته و از تلاطم ایجاد شده بسلامت عبور نماییم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟